ERDOĞAN ÖZEN
Ad Soyadı ERDOĞAN ÖZEN
Vakıf Ünvanı VAKIF BAŞKANI
Meslek Ünvanı Teknik Öğretmen
Kamudaki Görevi
Eposta Adresi eozen42@gmail.com
Telefon
Özgeçmiş 1960 Eskişehir doğumlu. Ankara Y.T.Ö.O Metal İşleri bölümünü, ardından Yine A.Ü. İşletme Fak. ile D. Lisan Okulunu bitirmiştir. 1987-1988′de İngiltere’de inceleme-araştırma çalışmaları yapmıştır. Daha sonra, Isparta/Şarkikaraağaç EML, Kayseri Ayşe Baldöktü ÇEM ile Ankara MEM ve IV. Akşam Sanat Okullarında 25 yıl yöneticilik ve müdürlük yapmıştır. MTEM, MEGEP ve YEDİP gibi A.B. Projelerinde çalışmış, 2010′dan buyana ANKESOB′da Eğitim, Proje ve AR-GE Müdürüdür. Halen İ.Ç.G.E. Derneğinin ve TEKEV Başkanlığını yürütmektedir.
ZEYNEL ABİDİN KARAGÖZ
Ad Soyadı ZEYNEL ABİDİN KARAGÖZ
Vakıf Ünvanı ÜYE
Meslek Ünvanı Teknik Öğretmen
Kamudaki Görevi MAMAK KARAAĞAÇ HEM
Eposta Adresi zakkaragoz@hotmail.com
Telefon
Özgeçmiş
MUSTAFA KÖROĞLU
Ad Soyadı MUSTAFA KÖROĞLU
Vakıf Ünvanı ÜYE
Meslek Ünvanı Teknik Öğretmen
Kamudaki Görevi MEB Öğretmeni
Eposta Adresi mkoroglu69@hotmail.com
Telefon 505 785 36 34
Özgeçmiş Bayburt/1962 doğumlu, Ankara Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Bölümü mezunu, 1989 dan itibaren Ankara, Bayburt ve K.Maraş′da öğretmenlik yapmış ve MEB Projeler dairesinde çeşitli proje ve eğitimlerde bulunmuş, halen İskitler MTA Lisesinde görev yapmaktadır. Evli ve 1 evlat sahibidir.
ERDOĞAN ÖZDEMİR
Ad Soyadı ERDOĞAN ÖZDEMİR
Vakıf Ünvanı ÜYE
Meslek Ünvanı Teknik Öğretmen
Kamudaki Görevi MEB Personeli
Eposta Adresi erdogan1970@gmail.com
Telefon
Özgeçmiş 1970 yılı Ankara Kızılcahamam doğumlu. 1993 Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi mezunu. Çiğdemtepe MTAL de Elektrik Öğretmeni. MEB Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğünde görevli. Evli ve bir çocuk babası.
Yrd.Doç.Dr. Mustafa AKSOY
Ad Soyadı Yrd.Doç.Dr. Mustafa AKSOY
Vakıf Ünvanı ÜYE
Meslek Ünvanı
Kamudaki Görevi
Eposta Adresi maksoy03@gmail.com
Telefon
Özgeçmiş
Doç Dr. Ahmet DURGUTLU
Ad Soyadı Doç Dr. Ahmet DURGUTLU
Vakıf Ünvanı ÜYE
Meslek Ünvanı Öğretim Üyesi
Kamudaki Görevi Akademisyen
Eposta Adresi durgutlu@gazi.edu.tr
Telefon 0532 202 15 74
Özgeçmiş 1971 yılında Bilecik’te doğdu. 1993 yılında G.Ü. Teknik Eğitim Fakültesi, Metal Eğitimi Bölümünden mezun oldu. 1994 yılında aynı fakültede araştırma görevlisi olarak göreve başladı. 2011 yılında Doçent ünvanını aldı. G.Ü. Teknoloji Fakültesinde görevine devam etmektedir.
Fahrettin KAVİLCİOĞLU
Ad Soyadı Fahrettin KAVİLCİOĞLU
Vakıf Ünvanı ÜYE
Meslek Ünvanı
Kamudaki Görevi ÖĞRETMEN
Eposta Adresi fahrettinkavilcioglu@hotmail.c
Telefon
Özgeçmiş 23.02.1974 Kastamonu Araç Doğumludur. Gazi Ü. T.E.F. Elektrik Bölümü 1996 mezunudur. Kızılcahamam M.T.A.Lisesinde göreve başlamış olup halen Ankara Yenimahalle Çiğdemtepe M.T.A.Lisesinde görev yapmaktadır. 2009-2014 yılları arasında Erkek Teknik Öğretim Genel Müdürlüğü ile Mesleki ve Teknik eğitim Genel Müdürlüğünde öğretim programları dairesinde görev yapmıştır. MEGEP, İKMEP, OÖP ve METEK projele çalışmalarında yer almıştır.
Barış BEKTAŞ
Ad Soyadı Barış BEKTAŞ
Vakıf Ünvanı ÜYE
Meslek Ünvanı
Kamudaki Görevi
Eposta Adresi barisbektas06@gmail.com
Telefon
Özgeçmiş 1980 Ankara doğumludur. Gazi Üni.Teknik Eğitim Fak.Elektronik-Bilgisayar Eğt.Bölümünü bitirmiştir. Aynı üniversitede elektronik-bilgisayar eğt. alanında yük.lisans yapmıştır.13 yıldır M.E.B′de çeşitli okullarda öğretmenlik, şeflik ve yöneticilik yapmış, MEGEP ve İKMEP projelerinde çalışmıştır. Birçok STK′da kurucu yada yönetim kurulu üyesidir. Şu anda Ali-Hasan Coşkun MTAL′de Tek.Müd.Yrd. olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.
Ünal SARIBAŞ
Ad Soyadı Ünal SARIBAŞ
Vakıf Ünvanı ÜYE
Meslek Ünvanı
Kamudaki Görevi TEKNİK ÖĞRETMEN
Eposta Adresi usaribas@gmail.com
Telefon
Özgeçmiş 1977 Malatya doğumludur. G.Ü. Teknik Eğitim Fak. Elektrik Eğitimi bölümünü bitirmiştir. 1998 yılında M.E.B ‘da öğretmenliğe başlamıştır. Artvin, Yozgat ve Ankara’da çeşitli okullarda öğretmenlik ve yöneticilik görevlerinde bulunmuştur. MEB′da birçok komisyon çalışmasında görev almıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.
HÜSEYİN KÖKTAŞ
Ad Soyadı HÜSEYİN KÖKTAŞ
Vakıf Ünvanı ÜYE
Meslek Ünvanı Teknik Öğretmen
Kamudaki Görevi MEB
Eposta Adresi hkoktas44@hotmail.com
Telefon 05055771003
Özgeçmiş 1968 Malatyal doğumludur. G.Ü. Teknik Eğitim Fak. Metalorji Eğitimi alanı, Döküm Ana Bilim Dalında lisans eğitimini 1990 yılında bitirip, M.E.B ‘da öğretmenliğe başlamıştır. Ankara,Kırıkale,Sivas ve Ankara’da MEB ‘ de görevine devam etmektedir.. Yurt içinde çeşitli sosyal temalı STK’larda ve sosyal içerikli projelerde görev almıştır. Evli ve iki çocuk sahibidir.
Musa DOĞRUER
Ad Soyadı Musa DOĞRUER
Vakıf Ünvanı ÜYE
Meslek Ünvanı
Kamudaki Görevi ÖĞRETMEN
Eposta Adresi mdogruer65@gmail.com
Telefon
Özgeçmiş 1965 yılı Ankara doğumlu, G.Ü. T.E.F. Makine Eğitimi Bölümünü bitirmiş, 1991 yılında Zonguldak′ta öğretmenliğe başlamış, Ankara MEM ve IV. Akşam Sanat Okulu (Gazi Mesleki Eğitim Merkezi)′da ve Mehmet Rüştü Uzel M.T.A. Lisesinde öğretmen ve idareci olarak görev yapmıştır. Halen Gazi Mesleki Eğitim Merkezi′nde idareci olarak görev yapmaktadır.
NİHAT ÖZOĞLU
Ad Soyadı NİHAT ÖZOĞLU
Vakıf Ünvanı ÜYE
Meslek Ünvanı Teknik Öğretmen / Makina
Kamudaki Görevi MEB Öğretmen
Eposta Adresi pozitifiz@gmail.com
Telefon 05055430094
Özgeçmiş 1966 Turhal doğumludur. G.Ü. Teknik Eğitim Fak. Makine Eğitimi alanı, Talaşlı Üretim Ana Bilim Dalında lisans eğitimini 1989 yılında bitirip, M.E.B ‘da öğretmenliğe başlamıştır. Ankara’da çeşitli okullarda öğretmenlik ve yöneticilik görevlerinde bulunmuştur. Yurt içinde çeşitli sosyal temalı STK’larda görev almıştır. Evli ve iki çocuk sahibidir.
İsmail ERDEM
Ad Soyadı İsmail ERDEM
Vakıf Ünvanı ÜYE
Meslek Ünvanı
Kamudaki Görevi ÖĞRETMEN
Eposta Adresi erdemismail58@gmail.com
Telefon
Özgeçmiş
İsmail MERT
Ad Soyadı İsmail MERT
Vakıf Ünvanı ÜYE
Meslek Ünvanı
Kamudaki Görevi ÖĞRETMEN
Eposta Adresi ismailmert.tr@gmail.com
Telefon
Özgeçmiş 1966, Kırşehir Mucur doğumlu,1988 G.Ü. T.E.F. mezunudur. Trabzon EML’de ve Ankara Y.mahalle EML’ de yönetici ve halen aynı okulda M. Ressamlığı dalı Öğretmeni olarak çalışmaktadır. 1992/1993 TEKEV Y.Kurulu ve aynı zamanda METESEN kurucu üyeliği yapmıştır. Ayrıca TÜRKİYE TAEKWONDO FED. Gözlemciler Kurulu Üyeliği yapmış olup, halen Ankara İl Hakem Kurulu Başkanı ve Uluslararası Taekwondo Hakemi olarak görev yapmaktadır. Pırlanta gibi iki kız çocuğu babasıdır.