Değerli üye ve Gönüldaşlarımız,

Avantaj Kapısı adıyla kullanıma açtığımız sitemin nasıl çalışacağını kısaca anlatalım.

Vakıf, üyelerin farklı ihtiyaçlarını karşılanabileceği işletmeler ile, indirim protokolu yapacaktır. Protokolde üyelere ve üyenin yakınlarına, protokolde belirlenen oranlarda inidirim yapması karşılığında, TEKEV AVANTAJ KAPISI adlı uygulama üzerinden, her alışverişte bildirim şeklinde reklam gönderilecektir. 
Bu uygulama, üyelerimizin cep telefonlarına kurulu olduğu için, avantajlı alışverişlerden, birinci ağızdan ve anında  haberdar olacaklardır. Henüz uygulamayı kurmamış olan üyelerimiz, “TEKEV AVANTAJ KAPISI” adlı uygulamayı Google play store de arama yaparak ücretsiz indirebilir.

 Avantaj Kapısı Nasıl çalışacak?

1-) İndirimli talep eden Üye yada üye yakını, cep telefonundan,
     10 TL değerinde bir kupon için, TEKEV10,
     20 TL. değerinde bir kupon için TEKEV20
     50 TL.
 değerinde bir kupon için TEKEV50  yazıp
     8071 e bir mesaj atacaktır.
Üyemiz yada yakını, indirim talebi hangi değerdeki kuponu gerektiriyorsa ona mesaj atacaktır. 

2-) Sistem kendisine 10, 20 veya 50 TL karşılığında bir indirim kuponu kodu gönderecektir. Bu kodun bedeli, cep telefonu hattından kontör olarak yada faturalı hat olması halinde telefon faturasına eklenerek tahsil edilecektir.  

3-) Kodu alan üyemiz yada yakını, bunu firmaya göstererek indirimli alışverişini gerçekleştirecektir.

4-) İndirim yapacak olan firma aldığı indirim kodunu Vakıf Web sitesine giriş yaptığı anda, firmasının reklamı, TEKEV AVANTAJ KAPISI uygulaması üzerinden ve aynı zamanda, mail adresleri ile yapılacaktır.

Not: Protokol yapılan firmanın sunduğu hizmet veya emtia için, Vakıfça  belirlenen indirim kuponu fiyatı farklılık gösterebilir. Bu durumda, TEKEV20, TEKEV50, TEKEV100 gibi servisler, indirim kodu üretecektir.

Not: Protokol yapılan firmalar, web sayfasından yayınlanacaktır. Takip edebilirsiniz.

Tüm Üye ve Gönüldaşlarımıza Hayırlı Olsun.