MEB DESTEK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİK

MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürü Bahattin GÖK’e TEKEV Genel Başkanı Özkan AVCI, Genel Başkan Yardımcıları; Mustafa KÖROĞLU, Gökalp AKOĞAN ve Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin KÖKTAŞ tan oluşan heyet ile nezaket ziyareti gerçekleştirildi.

Genel Müdür Bahattin GÖK’ün görevinde başarılı ve hayırlı işler yapmak üzere iyi niyet ve temennilerini ileten Genel Başkan Özkan AVCI, görüşmede; mesleki ve teknik eğitimin ortamlarının, atölye ve uygulama alanlarının eğitime katkısı üzerine TEKEV’in hassasiyetlerini vurguladı. Okullarımızın daha kaliteli eğitim yapmalarının fiziki ortamlarının iyileştirilmesinden geçtiğini sözlerine ekledi. Genel Başkan AVCI, mesleki ve teknik okul ve kurumlarının İş Sağlığı ve iş güvenliği açısından, 6331 sayılı yasa uygulamaları bakımından ele alınması ve bir model uygulamanın ortaya konarak öğrencilerimiz ile öğretmenlerimizin sağlık ve güvenliğini sağlamanın önemine dikkat çekti.

Genel Müdür GÖK, mesleki ve teknik okullarının yapısını yakından takip ettiğini, geçmiş süreçte öğretmen ve idareci olarak çeşitli vesileler ile mesleki ve teknik okullarının uygulamalarının içinde olduğunu belirtti. Genel Müdür GÖK, ülkemiz üretim ve istihdam ilişkileri bakımından mesleki ve teknik okullarının önemli bir işlevi yerine getirdiğini vurguladı. İş sağlığı ve iş güvenliği açısından bilgilendiğini, bu konuyu Bakanlık olarak önemsediklerini sözlerine ekledi.

<<Önceki Haber Sonraki Haber>>