TEKEV, MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ’ye Projelerini Sundu

TEKEV Genel Merkez Yöneticileri ve TEKEV Proje Geliştirme Konseyi Üyeleri MHP Genel Başkanı  Devlet Bahçeli’ye;  Mesleki ve Teknik Eğitim, İstihdam ve sosyal kalkınma başlıklarında ki projelerini aktardı. 2023 Lider Ülke Türkiye hedefine ulaşmak için Üreten Türkiye, Üretken Belediyecilik, Sosyal Belediyecilik anlayışının geliştirildiği, projeler hakkında bilgi paylaşımı yapıldı.

TEKEV Genel Başkanı Özkan AVCI görüşmeye başlarken, Teknik Öğretmenlerin çevrelerine, ülkesine ve değerlerine bağlı olduklarını, bu anlayışla sorumluluk ilkesi içinde çeşitli projeleri geliştirdiklerini kaydetti. AVCI, “Teknik Eğitim Vakfı olarak, iş hayatı ve sosyal hayatın içinde yarınlarımızı güzelleştirecek çalışmalar yapıyoruz. Ülkemizin üretim ve istihdam politikaları hakında rol model çalışmalar yapıyoruz. Milliyetçi Hareket Partisinin destekleri ile daha etkili işler yapacağımıza inanıyoruz, MHP li belediyelerden projelerimize destek bekliyoruz” dedi.  Daha sonra, Milliyetçi Hareket  Partisi Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ’ye TEKEV Proje Geliştirme Konseyi üyelerince Projeler hakkında bilgi verildi.

MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ, Teknik Öğretmenlerin, Teknik Eğitim Vakfı’nın önemli çalışmalar yaptığını, Partisi içinde çok önemli kademelerde Teknik Öğretmenlerin bulunduğunu kaydetti. Üretim ve İstihdamın önemini parti  olarak her vesile ile dile getirdiklerini, Mevcut iktidarın üretimden çok tüketime yöneldiğini, MHP’ li Belediyelerin bu anlamda öncelikli çalışmalar yapacağına dikkat çekti. MHP Genel Başkanı BAHÇELİ, “Vakfınız tarafında geiştirilen, projelerin MHPli belediyeler tarafından uygulanmasını önemsiyorum. Partimiz yetkili organları tarafından konunun ele alınmasını sağlayacağım. Bu vesile ile Milli Eğitim Bakanlığı uygulamalarını yakından takip ediyor. Sorunlarınızı TBMM çatısı altında her fırsatta süretkli dile getiriyoruz” dedi.

<<Önceki Haber Sonraki Haber>>