Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanına Nezaket Ziyareti Yaptık

Teknik Eğitim Vakfı Genel Merkez ve Kayseri İl Yönetiminden oluşan bir grupla, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa ÇELİK’i makamında ziyaret ederek, ziyaretin anısına plaket takdimi yapıldı.

Genel Başkan Özkan AVCI, Genel Başkan Eğitim Danışmanı İbrahim KURT, TEKEV Kayseri İl Başkanı Cafer BEYDİLLİ, İl yöneetiicileri; Şahsuvar ERBAŞ ve Selçuk ERDEM’den oluşan heyet Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa ÇELİK ile görüşmede bulundu. Yapılan görüşmelerde; Kayseri’nin Üretim ve İstihdam politikalarının Mesleki ve Teknik Eğitim açısından çok önemli bir yere sahip olduğu kaydedildi.

Genel Başkan Özkan AVCI, önceki dönemlerde bir çok defa Kayseri ye Genel Merkez yöneticilerinin katıldığı ziyaretlerin gerçekleştirildiğini, Teknik Öğretmenler açısından çok önemli bir yerinin olduğunu vurguladı. Büyükşehir Belediyesinin Mesleki ve Teknik okul ve kurumlarına daha çok katkı beklediklerini ve TEKEV ile Büyükşehir Belediyesi arasında önümüzdeki dönemde daha sıkı işbirliğinin tesis edilmesini arzuladıklarını vurguladı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa ÇELİK, kendisinin de Meslek Lisesi mezunu olduğunu, Kadrosunda bir çok Teknik Öğretmenin önemli politikaları gerçekleştirmek üzere istihdam edildiğini, Kayseri’nin şehir olarak üretim yapma özelliğinin, ticaret merkezi olma özelliğinin çok önemli olduğğunu bunu sürdürmek için yetişmiş teknik elemana ihtiyaç duyduklarını, meslek liselerini önemsediklerini ifade etti.

Görüşmenin sonunda Ziyaret anısına Genel Başkan Özkan AVCI tarafından, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa ÇELİK’e plaket takdimi yapıldı.

 

<<Önceki Haber Sonraki Haber>>