2020 Ramazan Bayramı

Bildiğiniz gibi Teknik Eğitim Vakfı olarak; Mesleki Teknik Eğitimde farkındalık oluşturmak için  2020 yılını “MESLEKİ TEKNİK EĞİTİM’DE SEFERBERLİK YILI” olarak kabul edip, ilk iş olarak bu seferberliğe gönül verecek arkadaşlarımızın iletişim formu doldurmasını istemiştik. Böyle bir seferberliğe ihtiyaç hissedildiği için de ilgi büyüktü.

Maalesef Mart 2020'de COVİT19 salgınıyla bu sürece ara vermek zorunda kaldık.
Ancak bu salgın, bizim oluşturmaya çalıştığımız farkındalık etkinliğini öyle güzel yaptı ki, bütün dünya Türkiye’deki Meslek Liseleri’ni FARKINA VARDI.

Biz de farkettik ki, bu süreçte kahramanca salgına göğüs geren Meslek Liseleri’nin değerli öğretmenleri, bizim Ocak 2020 de başlattığımız bu seferberliğe gönül veren KAHRAMAN TEKNİK ÖĞRETMENLER'den başkası değildi. Hemen hepsi bu formu salgından önce doldurmuştu.

Hiç yaşanmamış olmasını arzu ettiğimiz bu salgın bize, böyle zor günlerde nasıl kenetlenebildiğimizi de göstermiş oldu. Salgın dayanışması ile oluşan bu SİNERJİYİ hiç kaybetmeden, bu seferberlikte yapılması planlanan bütün faaliyetlere kaldığı yerden devam edeceğiz.

Bu vesile ile salgınla mücadeleye destek veren kahramanlar başta olmak üzere, bütün Teknik Eğitim Camiasının, Ailelerinin ve bütün Türk-İslam Alemi’nin Mübarek Ramazan Bayramını kutlar, salgın sebebi ile yaşayamadığımız bütün güzelliklerin, tekrar ve hiç azalmadan devam etmesini dilerim.  

Erdoğan ÖZEN
Teknik Eğitim Vakfı Genel Başkanı

<<Önceki Haber Sonraki Haber>>